У тих кого немає світла на Оболоні, Мінському, Пріориці – його може не бути до 10:00, — ДТЕК.
UPD: + Соломʼянський район така ж ситуація

Надсилайте новини в анонімний бот
@novosty_kiev_bot
ПІДПИСАТИСЬ

admin_dely

Written by

admin_dely