З російського полону до України повернули ще 200 оборонців — це перший етап обміну згідно з домовленостями у Женеві.
Повідомляється, що додому повертаються військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Військово-морських мил, Сухопутних військ, ТрО, Сил безпілотних систем, ДШВ, ПС, а також Національної гвардії України, Державної прикордонної служби та Державної спеціальної служби транспорту. Серед визволених є оборонці Маріуполя, які пробули в полоні майже 4 роки
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely