No Image

З технічних причин у Шевченківському, Солом’янському і Святошинському районах знижено тиск подачі води, а на верхніх поверхах багатоповерхівок можлива повна її відсутність

Київводоканал працює над вирішенням проблеми і виконує необхідні ремонтні роботи.

ДИВИТИСЯ ГРАФІК
Підписатись @kyivsvitlo_dtek

admin_dely

Written by

admin_dely