Мільйон гривень у кишеню з ремонту лікарні. У Кривому Розі керівниці ТОВки повідомлено про підозру у привласненні коштів.
У 2024 році вона уклала договір із міськрадою та через підконтрольне підприємство штучно завищила ціни на кондиціонери та каналізацію. Місцевий бюджет втратив 1,1 млн грн.
Їй інкримінують «привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах».
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely