https://cdn4.telesco.pe/file/a7eba3a266.mp4?token=VZjzJtEF0dCXvFd7XdIt-9rgFPOhcVGaHtRNiBp1qQjIql3iSKII8_pSPkrV5x5KjU2nnCcfzfsBpHUUYdNaWa_YA1E3Se4iffd7TxVcDYbRQb2lP1ahP3J-D2HM6XGSTQeTiJipFdzmhX0Pbcp3zipDbxD5zS4L7CsO_qlZvTPEWwyN9-tGoovMIq3qAZDSx0K1Ly1mDH_UfGXpYM9rWcPcawCR-aAGCuTgp3GKfPqGslxYYialN60GTfVB8dzbdMWVR8CJg9FikVDU6FR41hYMxeCy0kdyH89sYTyuha0geTs33vcaCEmSLhionzW3oxJh-OkQL8LadZfnW6dLfg

Знову запакували чоловіка в Соломянському районі, Вул. Липківського. Люди не відбили. Явно представники без нагрудних камер.

Надсилайте новини в анонімний бот
@novosty_kiev_bot
ПІДПИСАТИСЬ

admin_dely

Written by

admin_dely