#нампишуть Просто паралізували із самого ранку пр-т Миколи Бажана, бо вирішили зробити облаву в понеділок коли всі їдуть на роботу
Якщо маєте цікавий контент, надсилайте його СЮДИ
Київ ІНФО | Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely