Прем’єр-міністр Угорщини Орбан заявив, що його країна зацікавлена у збереженні України, тому що для угорців важливо, щоб між Росією та Угорщиною “завжди було щось”.

“Тому ми зацікавлені не в ослабленні України, а в її зміцненні. Завжди має бути щось, це можна назвати навіть Україною, між Росією та Угорщиною. Ми дивимося на світ не з погляду українців, а з погляду угорців, і безпека угорців може бути гарантована з більшим успіхом, якщо ми не будемо сусідами з Росією”, – сказав Орбан

підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely