Стосується це Солом’янського, Святошинського, Голосіївського та Подільського районів.
Це повʼязано з аварійним відключенням ДТЕК, через що знеструмлені об’єкти Київводоканалу.
ㅤ
Надсилайте новини в анонімний бот @novosty_kiev_bot
Written by
admin_dely
Актуально