Уже більше 12 годин на даху багатоповерхівки перебуває хлопець на Київській у Вишгороді

#нампишуть на місці працювали поліція та рятувальники. Його намагалися зняти навіть за допомогою спецтехніки, але поки безрезультатно. Зараз поруч із ним ще один чоловік – ймовірно родич або друг, який немагається поговорити з хлопцем.

Слідкуємо за ситуацією.
Київ ІНФО | Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely