Від ядерного вибуху жителі Києва можуть врятуватися в щонайменше трьох станціях метро — далі розповімо, в яких саме
Частину станцій столичної підземки проектували з реальним розрахунком на ядерну атаку, адже метрополітен будували в розпал Холодної війни.
Серед цих станцій:

«Арсенальна» — одна з найглибших у світі, 105 метрів під землею. Експерти кажуть, що вона здатна витримати вибух удвічі потужніший за Хіросіму.
«Шулявська» — ~90 метрів під землею, має масивні залізобетонні конструкції та системи герметизації входів, що дозволить захистити людей від зараженого радіацією повітря.
«Вокзальна» — 42 метри, менш глибока, також має потужні конструкції та системи герметизації.

Попри це,

метро важко назвати придатним для перебування бункером

, адже там немає запасів їжі, автономного водопостачання та систем тривалого виживання.

Київ ІНФО | Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely