Якийсь ДВІЖ на Трої ( Лаврухіна ) біля АТБ. Очевидці кажуть що хотіли бусифікувати

Надсилайте новини в анонімний бот
@novosty_kiev_bot
ПІДПИСАТИСЬ

admin_dely

Written by

admin_dely