До 20 гривень ЗРОСТЕ ціна за проїзд у деяких маршрутках столиці, першою здорожчає №434 маршрутка
З 14 березня в Києві дорожчає проїзд на маршруті приватного перевізника.

Перша спроба підняти ціну до 20 грн у міській маршрутці №556 була ще в січні, проте перевізник швидко повернув старий тариф.

Підвищення вартості пов’язують зі здорожчанням пального.

Київ ІНФО | Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely