No Image

У КМДА знайшли винних у ожеледиці: комунальники бояться активно посипати дороги сіллю, бо за перевищення норм можуть отримати підозри від правоохоронців, — заявив Валентин Мондриївський

Через це, за його словами, працівники остерігаються виконувати роботу «як раніше» щоб не мати проблем із законом.


Надсилайте новини в анонімний бот
@novosty_kiev_bot
ПІДПИСАТИСЬ

admin_dely

Written by

admin_dely