Угорська делегація на чолі з держсекретарем Міністерства енергетики Габором Чепеком заявила про наміри відвідати Україну, де планує провести переговори щодо відновлення роботи нафтопроводу “Дружба” та перевірити його стан.
Про це Чепек оголосив у своєму відеозверненні з прикордонного пункту пропуску з Україною.
Поки невідомо, чи угорська делегація справді перетнула кордон
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely