Орбан закликав заступника міністра енергетики Габора Цепека, який напередодні з делегацією прибув до України, домогтися зустрічі з українськими урядовцями або оглянути місце пошкодження нафтопроводу “Дружба”.
Також угорський премʼєр закликав його постійно нагадувати про себе українській стороні і “бути ввічливими”
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely