
У передмісті Дніпра дівчинці ампутували ногу після нападу собаки.
13-річна Кіра поверталася зі школи в селі Олександрівка, коли на неї накинувся домашній кане-корсо. Лікарі робили все можливе, але через сильну інтоксикацію ногу довелося ампутувати.
Мама дівчинки вимагає справедливості: власниця собаки начебто визнає провину і пропонувала гроші, але Тетяна не погоджується. Поліція відкрила кримінальне провадження за ст.128 ККУ (необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження).
Підписатись Instagram
Надіслати новину
13-річна Кіра поверталася зі школи в селі Олександрівка, коли на неї накинувся домашній кане-корсо. Лікарі робили все можливе, але через сильну інтоксикацію ногу довелося ампутувати.
Мама дівчинки вимагає справедливості: власниця собаки начебто визнає провину і пропонувала гроші, але Тетяна не погоджується. Поліція відкрила кримінальне провадження за ст.128 ККУ (необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження).
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально