Не було контрактів.
Не було чітких планів.
Часто навіть нормальної форми не було.
Були люди, які просто розуміли:
якщо зараз ніхто не стане – завтра може не бути країни.
Одні залишили роботу.
Інші – навчання.
Хтось поїхав на фронт із рюкзаком і старим бронежилетом.
Так з’явилися добровольці
Саме вони тоді стали першими, хто опинився між війною і країною, поки армія тільки піднімалася і вчилася воювати з ворогом.
Багато з них і сьогодні на фронті.
А когось уже, на жаль, немає
Тому сьогодні – без пафосу.
Просто пам’ятаємо. І дякуємо
Бо доброволець – це людина, яка могла жити своїм життям. Але одного дня вирішила, що країна важливіша.
І іноді одного такого рішення достатньо, щоб змінити історію. Дякуємо вам
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально