У Дніпрі виявили іноземця-нелегала. Під час перевірки міграційна служба виявила громадянина Узбекистану, який незаконно перебував в Україні.
Порушника оштрафували. Тепер він має примусово повернутися додому або в іншу країну.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely