“В результаті російського удару по українській Новодністровській ГЕС нафта потрапила у річку Дністер, що ставить під загрозу водопостачання Молдови”, – заявила вона.
Влада Молдови, як повідомила Санду, оголосила екологічну тривогу та вживає заходів для захисту населення
Written by
admin_dely
Актуально