У Дніпрі накрили нарколабораторію. «Бізнес» організувала 58-річна містянка. Лабораторію облаштували прямо у приватному будинку одного з учасників. Організаторка сама фасувала метамфетамін на дози та збувала місцевим.
Копи провели 10 обшуків і вигребли товару на 2 мільйони гривень: вилучили кіло мету, канабіс, прекурсори та купу лабораторного приладдя.
Пʼятьох учасників затримали.
Їм повідомлено про підозру за ч.2 ст.307 ККУ — незаконне виробництво, виготовлення та збут психотропів організованою групою. Суд обрав запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely