Прем’єр-міністр Угорщини Орбан заявив, що Будапешт не змінить свою позицію щодо фінансових рішень без відновлення постачання нафти через “Дружбу”.
Він звинуватив Україну в тому, що вона “не прийняла” угорських “експертів”, які приїжджали, аби оглянути та перевірити стан “Дружби”.
Також глава МЗС Сійярто висловив обурення пропозицією ЄС допомогти Україні відновити постачання нафти через нафтопровід “Дружба”
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely