
У столиці викрили крипто схему, через яку людей розвели на понад 20 млн.грн. під виглядом «інвестицій», – прокуратура
Схема працювала ще з 2022 року. Обіцяли легкий і швидкий заробіток на «міжнародній платформі». Мінімальний вхід – 50 USDT. Жертв затягували через Instagram та купляли рекламу у блогерів.
Щоб виглядало переконливо, запускали сайти з «особистими кабінетами», де малювали липові прибутки. Насправді всі гроші осідали в кишенях організаторів.
Головний фігурант – 32-річний українець Денис Тищенко, який ховається в ЄС (на фото). Йому інкримінують шахрайство в особливо великих розмірах.
ㅤ
Надсилайте новини в анонімний бот @novosty_kiev_bot
Written by
admin_dely
Актуально