Мешканець Дніпропетровщини намагався ввезти брендові речі на 1,5 млн грн через «зелений коридор».
49-річний чоловік повертався з Польщі мікроавтобусом і запевнив, що не має товарів для декларування. Але митники знайшли в салоні ювелірку Cartier, Chanel та Messika, а також взуття Hermès і Loro Piana.
На нього склали протокол, товар вилучили.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely