#нампишуть Сьогодні став свідком, як люди у формі, схожі на поліцейських, без предʼявлення документів, крутили людину. Поліцію можна було ідентифікувати тільки за номером машини.
Боді-камери не працювали.
Хлопчик предʼявив весь пакет документів, з відстрочкою але їм було всеодно!
Ситуація сталася біля НАУ
Київ ІНФО | Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely