За даними видання The Washington Post, глава МЗС Угорщини Петер Сійярто регулярно телефонував своєму російському колезі Сергію Лаврову у перервах між засіданнями Ради ЄС та звітував йому про перебіг обговорень.
Лідер опозиційної партії “Тиса” Петер Мадяр відреагував на публікацію The Washington Post, назвавши Сійярто “зрадником Угорщини”
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely