
Відповідне розпорядження 21 березня підписали у мерії.
Платіжки тепер стануть трохи меншими, але і тепла у оселях поменшає. Принаймні у тих, у кого опалення працювало в цьому сезоні
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально

Written by