Вночі на лівому березі біля ТЦ «Вавілон» чули стрілянину, але є нюанс
По-перше: акаунти, з яких повідомляли про стрілянину – чомусь видалені
По-друге: у поліції кажуть, що із заявами до них ніхто не звертався
Коротше, виглядає, як якийсь викид або спроба хайпанути. Але мета – незрозуміла
Знаєте деталі або маєте матеріал з місця – пишіть нам. Анонімність гарантуємо
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely