Лідер угорської опозиційної партії “Тиса” Мадяр заявив, що Орбан наказав спецслужбам та поліції провести спецоперацію для знищення ІТ-систем його політичної сили напередодні виборів.

“За наказом Віктора Орбана та його найближчого оточення угорські спецслужби працювали проти “Тиси”, яка готувалася до зміни уряду. Ця справа – Орбангейт – нагадує найгірші дні комунізму і є серйознішою за Вотергейтський скандал у США, який призвів до падіння президента Ніксона”, – сказав він

підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely