Колишній начальник одного з районних ТЦК на Київщини забирав авто у підприємців нібито для армії
Власне, екс-посадовець без законних підстав та документів забрав 8 автомобілів у двох підприємств, які займаються вантажними перевезеннями.
Згодом за його вказівкою було оформлені акти приймання-передачі заднім числом нібито до військових частин.
Насправді ж цей транспорт до підрозділів не потрапив.
ㅤ
Надсилайте новини в анонімний бот @novosty_kiev_bot
Written by
admin_dely
Актуально