Вчора увечері в Одесі водій відкрив стрілянину по патрульних — його застрелили під час затримання.
Під час перевірки документів чоловік раптово дістав автомат і відкрив вогонь. Двоє поліцейських отримали поранення, після чого він утік.
Стрільця знайшли за кілька годин у недобудові. Під час перемовин він знову відкрив вогонь по правоохоронцях. У відповідь бійці КОРД ліквідували нападника.
Відомо, що 45-річний чоловік перебував у розшуку за ухилення від мобілізації.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely