https://cdn4.telesco.pe/file/887fe4e8be.mp4?token=XbKUSpBozwJMQ5s5GCnwOciB2DsumPYMgxswT0qAYOg2V1XypijUzMqiREpUrXoXEuK7uZ06iei0Uj_64maQy8AIz88XgKz6YAMdkan_XQW6twNd6RvsBwHtKHLbLzOp0dkgAgdNL-t9T3zULgPPSiahm6v1pY57qzv7LgsFl62ais7_cgDaM3IApxoHrTc9qlkUH51EUF-gkfkMGWiH95pucF5g30396yYVLVhgI0VNpzvzKB1eOE6J4ThjV_oHTB0LX39Cxl-xYBPK_CR9CtAx3JOwb9Z4VOjXitPi2KDL8f22jrYHiF2k5y2M-8YfFLedNuv5dKx1U3-0JtiXOQ

«На Робочій п*%здець» — так коментують місцеві ситуацію зі сміттєзвалищем.
Сміття тут не вивозили вже більше місяця.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely