Трамп в інтервʼю FT заявив, що хоче “захопити нафту в Ірані” за зразком сценарію у Венесуелі.

“Можливо, ми захопимо острів Харк, а можливо, й ні. У нас є багато варіантів”, – сказав він.

Однак, пише FT, незважаючи на погрози, Трамп наголосив, що непрямі переговори між США та Іраном за посередництва пакистанських “посланців” просуваються успішно.
За його словами, Іран погодився з “більшістю” із 15 пунктів плану припинення війни, який США передали через Пакистан.
Трамп встановив Ірану крайній термін до 6 квітня, щоб той погодився на угоду про припинення війни, інакше на його енергетичний сектор чекають удари з боку США
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely