На Дніпропетровщині посадовицю підозрюють у мільйонних збитках на пожежній безпеці ліцею.
Начальниця відділу освіти підписала акти виконаних робіт із завищеними обсягами та матеріалами, яких насправді не було.
Через це підприємству безпідставно перерахували понад 1 мільйон гривень. Посадовиці повідомили про підозру у службовій недбалості.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely