У приватній клініці Дніпра викрили схему з фіктивними пацієнтами. Працівник клініки вносив у систему НСЗУ дані про невиліковно хворих людей, яких насправді не лікували.
У 2024–2025 роках лікарня «на папері» надавала допомогу десяткам пацієнтів, яких насправді не було. За ці «послуги» лікарня отримала від держави майже 500 тисяч гривень.
Чоловіку повідомили про підозру у шахрайстві. Гроші вже повернули до бюджету.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely