
1 березня він віджав вікно та заліз до будинку, звідки виніс два телевізори. Наступного вечора повернувся за тією ж адресою і вкрав із гаража дві газонокосарки.
Збитки склали понад 30 тисяч гривень. Чоловіку повідомили про підозру у крадіжці з проникненням під час воєнного стану.
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально