У Самарі 54-річному чоловіку повідомили про підозру за дві крадіжки. Він вкрав телефон у жінки в готелі, а через два тижні на АЗС попросив у військового телефон «подзвонити» й утік із ним.
Перший гаджет він здав у ломбард. Чоловіку повідомили про підозру за крадіжку та шахрайство. Йому загрожує до 8 років ув’язнення.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely