Росіяни повторно вдарили по рятувальниках на Нікопольщині, коли ті ліквідовували пожежу після нічної атаки.
Під повторний обстріл потрапили надзвичайники, які працювали на місці удару у ніч на 4 квітня. Рятувальники встигли перейти в укриття, тому обійшлося без постраждалих.
Пошкоджено пожежно-рятувальний автомобіль.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely