Губернатор Нижньогородської області РФ Гліб Нікітін вранці повідомив, що НПЗ “Лукойл-Нижньогороднефтеоргсинтез” і Новогорьковська ТЕЦ у регіоні пошкоджені внаслідок атаки українських БПЛА.
Повідомляється, що постраждалих немає
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely