Трамп заявив, що “забрав би нафту Ірану”, але американці хочуть додому.

“Що б я хотів зробити? Забрати нафту, тому що вона там і її можна взяти. Вони нічого не можуть із цим зробити”

– сказав Трамп.
Він додав, що “на жаль, американський народ хотів би бачити, як ми повертаємося додому”

admin_dely

Written by

admin_dely