«Бойові» лише на папері. На Дніпропетровщині командир частини та начальник штабу намалювали майже 12 млн грн виплат для військових, які сиділи у штабі, а не були на передовій.
За даними ДБР, «бойові» оформили для 164 військовослужбовців нібито за утримання опорних пунктів. Насправді жодних бойових завдань вони не виконували.
Схему провернули колишній командир частини Нацгвардії та його начальник штабу. Тепер обом повідомили про підозру.
Гроші вже повернули до бюджету. А фігурантам загрожує до 8 років тюрми.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely