No Image

Іран припинив пряму комунікацію зі США після того, як Трамп опублікував у соцмережах допис, в якому заявив про загибель “цілої цивілізації” цієї ночі — WSJ.
Джерела видання розповіли, що цей крок тимчасово ускладнив зусилля з укладення угоди. Але водночас переговори з посередниками щодо припинення вогню тривають.
Один із посадовців зазначив, що Іран мав намір надіслати сигнал несхвалення та непокори, розірвавши зв’язки.
Невідомо, чи відновиться пряма комунікація між країнами до закінчення дедлайну, встановленого Трампом
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely