Лідер угорської опозиційної партії “Тиса” Петер Мадяр побачив позитивний сигнал у промові віцепрезидента США у Будапешті. 
Він звернув увагу на фразу Венса про те, що “хто б не став новим прем’єр-міністром Угорщини, США співпрацюватимуть з ним”. 

“А іншими словами – США також “відпускають руку” Орбана. Уряд “Тиси” розглядатиме США як ключового партнера – і як союзника у межах НАТО, і як економічного партнера. Будемо раді вітати президента й віцепрезидента у Будапешті з нагоди 70-ї річниці Революції 1956 року”, – прокоментував Мадяр

підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely