Росія та Китай ветувала резолюцію Радбезу ООН про розблокування Ормузької протоки.
У проєкті резолюції

“наполегливо закликали держави, зацікавлені у використанні комерційних морських маршрутів у Ормузькій протоці, координувати зусилля оборонного характеру, що відповідають обставинам, для сприяння забезпеченню безпеки та охорони судноплавства через протоку”.

При цьому, там не згадується про санкціонування застосування сили щодо Ірану навіть у оборонних цілях, що було згадано у початковій версії документу.
За підтримку резолюції проголосувало 11 членів Радбезу ООН: проти – Китай та РФ, утримались – Пакистан та Колумбія

admin_dely

Written by

admin_dely