Директору підприємства у Дніпрі повідомили про підозру через схему із закупівлею газу.
У 2021 році ТОВка постачала газ одному з вишів міста. Директор укладав додаткові угоди, якими одночасно зменшував обсяги постачання та підвищував ціну. У результаті підприємство безпідставно отримало з бюджету майже 1,2 млн грн.
Йому повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191 ККУ — привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely