У ДТЕК пояснили, чому знову вимикають світло. Головна причина — погода. Через похолодання зросло споживання електроенергії, а сонячні станції через хмарність дають менше світла.
У компанії кажуть, що система втратила частину денного ресурсу, який зазвичай допомагає тримати баланс. Тому знову вводять графіки.
Плюс частина обладнання досі пошкоджена після російських обстрілів.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely