No Image

Глава МЗС Сибіга, коментуючи оголошене Путіним великоднє перемир’я, сказав: Ми побачимо, де і коли почне діяти тиша, і готові відповісти взаємністю.
Міністр додав: позиція України полягає в тому, що “немає потреби взагалі відновлювати удари”, адже стале припинення вогню прокладе шлях для справжньої дипломатії, щоб покласти край війні, яку “Росія ніколи не виграє і нарешті мусить припинити”
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely