No Image

У Дніпрі на мосту по вулиці Чорних Запорожців чоловік хотів вчинити самогубство. Його за руку тримала небайдужа жінка, яка не дала йому стрибнути та викликала поліцію.
Патрульні приїхали на місце, заспокоїли чоловіка і відвели у безпечне місце. Потім зв’язалися з рідними та викликали швидку. Чоловіка ушпиталили.
Дякуємо жінці та поліцейським, які врятували життя
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely