Після швидкої втрати міста Сіверськ на півночі Донеччини з посади зняли командира 11 корпусу Сергія Сірченка.

“Майже 500 днів на посаді. Не в тилу. Не на папері. На передовій – разом.
Разом з вами. На одному з найзапекліших відтинків фронту цієї війни. Я не був ідеальним командиром. На війні ідеальних не буває” — йдеться в оприлюдненому повідомленні Сірченка

підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely