
Вранці 14 квітня Запорізька АЕС (ЗАЕС) втринадцяте з початку великої війни залишилася без зовнішнього електропостачання.
За повідомленням, на станції розгорнули аварійні дизель-генератори, щоб забезпечити електроенергією необхідні функції безпеки
підписатися
За повідомленням, на станції розгорнули аварійні дизель-генератори, щоб забезпечити електроенергією необхідні функції безпеки
Written by
admin_dely
Актуально