Вранці 14 квітня Запорізька АЕС (ЗАЕС) втринадцяте з початку великої війни залишилася без зовнішнього електропостачання.
За повідомленням, на станції розгорнули аварійні дизель-генератори, щоб забезпечити електроенергією необхідні функції безпеки
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely