No Image

Після виборів в Угорщині відводять з позицій військових, які були залучені до охорони об’єктів критичної інфраструктури від так званої “української загрози”.

Наказ про виведення військ віддав начальник Генерального штабу Збройних сил Габор Бьорьонді. “Збройні сили Угорщини почали раціоналізувати чисельність військовослужбовців, задіяних у посиленні охорони інфраструктури та енергетичних об’єктів”, – повідомили в Генштабі.

Угорська армія направила 600 солдатів для охорони енергетичної інфраструктури
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely