Наказ про виведення військ віддав начальник Генерального штабу Збройних сил Габор Бьорьонді. “Збройні сили Угорщини почали раціоналізувати чисельність військовослужбовців, задіяних у посиленні охорони інфраструктури та енергетичних об’єктів”, – повідомили в Генштабі.
Угорська армія направила 600 солдатів для охорони енергетичної інфраструктури
Written by
admin_dely
Актуально